1. Úvod
  2. ČISTIACE PROSTRIEDKY
  3. Cleamen dezinfekcia PP510 5 l

Cleamen dezinfekcia PP510 5 l

Cleamen 510  Koncentrovaný tekutý prostriedok určenýna dezinfekciu plôch a predmetov v potravinárstve, stravovacích prevádzkach, v zdravotníctve, vo v... celý popis
Dostupnosť
skladom
Cena pred zľavou
53,00 EUR
46,00 EUR
38,33 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:13392
Velkosť:5 L
Materiál:Dezinfekcia
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie
Cleamen 510 
Koncentrovaný tekutý prostriedok určenýna dezinfekciu plôch a predmetov v potravinárstve, stravovacích prevádzkach, v zdravotníctve, vo verejných priestoroch, a v ďalších činnostiach epidemiologicky závažných(napr. dezinfekcia prevádzok kozmetiky, pedikúra, manikúra, kaderníctvo, holičstvo, masérske a rekondičné služby, solária a pod.). Použitézložkynenarušujúmateriáldezinfikovanýchplôchanástrojov.

Výhody použitia:
Prostriedok má širokospektrálnu účinnosť a použité dezinfekčné a pomocné zložky nenarušujú materiál dezinfikovaných plôch a nástrojov(ušľachtilá oceľ, plasty, laminované povrchy). Príjemná vôňa kryje dezinfekčné pachy.
Použitie:
Prostriedok zriediť podľa požadovanej účinnosti (viď tabuľka) a nanášať na dezinfikované plochy pomocou rozprašovača tak, aby povrch zostal rovnomerne vlhký. Na väčšie podlahovej plochy nanášať dezinfekciu pomocou mopu a vedra. Povrch nestierať do sucha!

Dezinfekciu nechať pôsobiť na ploche požadovanú dobu(viď tabuľka). Prípadné zaschnutienie je naškodu. Po uvedenej dobe je povrch dezinfikovaný. V priebehu tej to doby sa nesmie plocha umývať ani stierať - proces dezinfekcie by sa predčasne ukončil.
Pred aplikáciou dezinfekcie musí byť povrch suchý, čistý a zbavený všetkých nečistôt, inak nebude dezinfekcia dokonale účinná. Táto dezinfekcia nezastupuje umývací roztok ! Pre dávkovanie použite pumpičku s dávkou 2ml, alebo odmerku s dávkou 10-25ml.

Spektrum účinku:Baktericídny – na baktérie G+ (grampozitívne) a G- (gramnegatívne)
Fungicídny – na vegetatívne bunky a na spóry
Bio cídny typ: 2, 4
Tovar zaradený v kategóriách
Pomoc a podpora
Kontakt
Logo
Pracovná doba : Pondelok - Piatok 9:00 - 16:00
© Copyright 2021 DEAL-CONTROL
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk